آقای کردان باز هم دروغ؟ (جوابیه فریاد بی صدا به بخشی از دفاعیات کردان)

اینطور که از شواهد و قرائن بر میاد بخشی از دفاعیه کردان که در ادامه اومده اشاره به مطلب طنز این وبلاگ با عنوان "واکنش حیوانات به مدرک جعلی کردان"بوده:

"فرزندانم از این‌که با وجود نیش و کنایه‌ها و تصورهای ناروا ساده‌ترین زندگی را با جان و دل پذیرا شده‌اید و این سرباز کوچک را همراهی کرده‌اید و یکی از شما روزی که در یکی از سایت‌های دوستان اصولگرا و انقلابی که کردان را با حیوانات تشبیه کرده بود برای من آوردید و اشک ریختید عذرخواهی می‌کنم، و از شما به خاطر این‌که در زادروز تولدتان به دلیل حضور در ماموریت‌ها نتوانستم باشم که در دل‌تان باقی مانده است."

در این زمینه نکاتی چند رو خدمتتون عرض میکنم:

در وهله اول خیلی خوشحال شدم که این مطلب رو مشاهده کردید.

و البته براتون متاسفم که هرگز دست از دروغگویی بر نداشتید. کجای این مطلب شما رو به حیوانات تشبیه کرده است؟ شما از هر وسیله ای برای مطلوم نمایی استفاده کردید.

روز دفاع خیلی از آبروی خودتون و خانوادتون گفتید و بعد از اون هم افرادی بودند که گفتند هر چند کردان کار اشتباهی کرد اما باید آبروش حفظ می شد. شما از جعلی بودن مدرکتون خبر نداشتید از افتخاری بودنش که خبر داشتید! چرا زمانی که حقوق مدرک دکتری دریافت میکردید فکر آبروی خانوادتون نبودید؟ چرا اون روز که از خاطرات آکسفوردتون تعریف میکردید فکر آبروی خانوادتون نبودید؟ مگر شما به فکر آبروی هفتاد میلیون آدم بودید که دیگران به فکر آبروی شما باشند؟

 

حفظ آبروی مومن

این هم برای همه اونهایی که فکر میکنن حفظ آبروی مومن خیلی مهمه.ما پیرو کسی هستیم که حتی حاضر نشد یه زناکار رو بی آبرو کنه. اون وقت همین شخص در مورد یکی از کارگزاران حکومتیش به حاکم اهواز اینجور مینویسه: «هنگامی که نامه مرا خواندی، ابن هرمه را... برکنار کرده و به مردم معرفی کن!‌ به زندانش افکن! آبرویش را بریز! به همه بخشهای تابع اهواز بنویس که من چنین عقوبتی برای او معین کرده‌ام. مبادا در مجازات او غفلت یا کوتاهی کنی که نزد خدا خوار می‌شوی و من به زشت ترین صورت ممکن، تو را از کار برکنار می کنم و خدا آن روز را نیاورد... شبها زندانیان را برای هواخوری به فضای باز بیاور جز ابن هرمه...» (دعائم الاسلام، جلد 2، ص532 ).

هر کسی این جملات رو بخونه براش سوال پیش میاد مگه ابن هرمه چه کار کرده بود که مستحق چنین مجازاتی شد؟این فرد مسئول نظارت مالی بر بازار اهواز بود و  مرتکب تخلف مالی شد. در چنین موردی علی (ع)‌ نه فکر آبروی اون شخص رو کرد نه فکر آبروی خانواده اش رو و نه فکر حفظ نظام اسلامی خودش رو!

 

/ 11 نظر / 71 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا

کجایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی فریاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد؟ اونقدر بلند داد زدم که همین الان بیای سراغ کامپیوترت[عینک] بدو بیا رو اسمم کلیک کن تا یه وبلاگ جدید ببینی[نیشخند]

احمدی نژاد از کردان تمجید کرد!

[قهقهه] وقتی چوپان دروغگو لوح تقدیر می گیرد![قهر]

احمدی نژاد از کردان تمجید کرد!

احمدی نژاد از کردان تمجید کرد!

جراید:احمدی نژاد از کردان تمجید کرد! [قهقهه][قهقهه][قهقهه] چوپان دروغگو ابراز کرد که با خدا معامله هایی داشته و قرار بر آن شد که در جشنی مفصل نشان"چهره های ماندگار"به این چوپان زخمتکش داده شود![دست]

یه فوق دیپلم ردی عهد بوق که وقتی هم جوون بوده به فکر همه کاری بوده غیر از درس انتظار داری این صفحه رو بخونه و بفهمه. چون دیده عکس حیونه گفته حتما به من گفتن حیون!

سارا

سلام جالب بووووود کارتون درسته هاااا خدایارتون

محمود

اقای کردان در دوران خدمتت چه بیگناهانی را بخاک سیاه نشاندی 1=تکلیف جقوق دکترا در دانشگاه چه شد 2=اگر اینقدر ارزوی دکترا داشتی با یک اشار ه پرفوسور میشدی واقعا در مقابل مردم نه در مقابل دانشجویان با شرح دانشگاه اکسفورد چه میکنی با پرونده ساری در مورد ......................چه میکنی

یک دانشجوی پزشکی حق جو

حقيقتا از اين ظاهربيني تون متاسفم. تهمت به يك مسلمان كه فساد مالي ندارد را چگونه از آن حديث نتيجه گرفتي؟ قياس مي كني بي آبرو. مگر تو فقيهي كه حكم صادر مي كني. در حديث فساد مالي مطرح بود بنده خدا. اميدوارم روزي توبه كني تا گناهان كردان روي دوشت سنگيني نكند. در جامعه اي كه متر افراد به جاي تقوا سواد و مدرك شود مدرك پرستان به دنبال منافع خويشند.

خدا لعنتتون کنه. بیچاره کردان که فوت کرد. الهی خود کردان تو اون دنیا جوابتون رو بده. انشاءالله